Het fietsnetwerk in het Hageland en Leuven is grondig gewijzigd en de bewegwijzering volledig vernieuwd. De vernieuwingsoperatie op het terrein startte in januari 2018 en is voltooid. Eind deze week zal ook de bewegwijzering in Leuven en Oud-Heverlee helemaal klaar zijn.
Wat is er nieuw?

Het is geen toeval dat de echte grootmeesters hun fietslussen hebben uitgetekend in Vlaams-Brabant. Sven Nys deed, het, Eddy Merckx ook. Het is gewoon heerlijk fietsen over de wijnhellingen van het Hageland, de glooiingen van het Pajottenland, door de weiden en dorpen van de Brabantse Kouters en de bossen van het Dijleland. Of je nu wil racen of gewoon genieten, fietsen in Vlaams-Brabant is altijd een goed idee.
Voor 7 euro is de nieuwe fietskaart, met 2000 kilometer fietsplezier, de jouwe. Bestel ze via onze website of ga langs bij Standaard Boekhandel.
Bron: Nieuwsbrief Toerisme Vlaams-Brabant, juni 2018.
Met dank aan de dienst Toerisme Vlaams-Brabant, Provincieplein 1, 3010 Leuven.
Info betreffende de foto op deze pagina: Copyright © Toerisme Vlaams-Brabant