Oudenaarde was gedurende de zestiende tot de achttiende eeuw in heel Europa gekend om haar wandtapijtenproductie, en vandaag de dag kan je op een betrekkelijk kleine oppervlakte kennismaken met de vele bezienswaardigheden uit het verleden, welke her en der te bewonderen zijn in deze stad.
Daarom ook dat er een stadswandeling werd ontwikkeld die start op de Markt en je van daar uit meeneemt voor een boeiende culturele en historische wandeling, en dit alles verzameld in een tocht van 3,1 kilometer, welke bijna overal over verharde wegen gaat, zodat de rolstoelgebruikers en de jonge gezinnen met de kinderwagen hieraan ook kunnen deelnemen.
Ook hier is er geen bewegwijzering voorzien, daarom deze link waar je zowel de routebeschrijving als de mooiste plaatsen onderweg kan op terugvinden: http://www.reisroutes.be/stadswandelroutes/oudenaarde-stadswandeling-52-3.aspx.
Aan deze plaatsen of gebouwen moet je zeker eens stoppen:
Met dank aan reisroutes
Met dank aan de dienst Toerisme stad Oudenaarde
Info betreffende de foto’s op deze pagina: Copyright © Ryckaert Gino.
One comment on Oudenaarde, parel van de Vlaamse Ardennen.